چهار بورسیه تحصیلی فول فاند برای رشته روان‌شناسی

10/26/2021

بورسیه دولتی روسیه 2022   

این بورسیه به دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در اکثر دانشگاه‌های کشور روسیه تعلق می‌گیرد. بورسیه دولتی روسیه به رشته‌های مختلفی تعلق می‌گیرد که یکی از این رشته‌ها علوم اعصاب و روانشناسی می‌باشد. آخرین مهلت ثبت‌نام این بورسه تا دهم دسامبر 2021 است. این بورسیه به تمامی دانشجویان بین‌المللی تعلق می‌گیرد.  برای آشنایی بیشتر با شرایط بورسیه تحصیلی روسیه کلیک کنید.

 

 

Scholarships For Psychology Majors

 


مزایای این بورسیه تحصیلی

دریافت کنندگان این بورسیه می‌توانند در هر دانشگاه روسیه، با شهریه تحت پوشش دولت، که شامل 100٪ تخفیف در شهریه + بورسیه دولتی می‌شود، تحصیل کنند. 


برای ثبت نام کلیک کنید.

 

بورسیه تحصیلی Chevening بریتانیا_ 2022 

این بورسیه به دانشجویان در مقطع دیپلم یا فوق دیپلم و کارشناسی ارشد، در زمینه همه موضوعات تدریس شده در دانشگاه‌های بریتانیا تعلق می‌گیرد. آخرین مهلت این بورسیه 02 نوامبر 2021 است. تنها 7 روز تا اتمام این بورسه مانده است. بورس تحصیلی Chevening معمولاً هزینه‌های تحصیلی دانشگاه، کمک هزینه زندگی ماهانه، بلیط هواپیمای رفت و برگشت کلاس اقتصادی به انگلستان و کمک هزینه‌های اضافی ضروری را پوشش می‌دهد. برای آشنایی با شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان کلیک کنید. شرایط دریافت این بورسیه تحصیلی به شرح زیر است:

 • شهروند یک کشور یا منطقه واجد شرایط Chevening باشید. 
 • حداقل به مدت دو سال پس از پایان بورسیه تحصیلی به کشور شهروندی خود بازگردید. 
 • تمام اجزای یک مدرک کارشناسی را تکمیل کرده باشید که به شما امکان می‌دهد تا زمانی که درخواست خود را ارسال می‌کنید، وارد یک برنامه تحصیلات تکمیلی در یک دانشگاه بریتانیا شوید. این معمولاً معادل یک مدرک عالی درجه دوم در انگلستان است، اما ممکن است بسته به رشته و انتخاب دانشگاه شما متفاوت باشد. 
 • حداقل دو سال (معادل 2800 ساعت) سابقه کار داشته باشند. 

برای سه دوره مختلف دانشگاهی واجد شرایط انگلستان می‌توانید درخواست دهید و تا 15 جولای 2022 یک پیشنهاد بدون قید و شرط از یکی از این انتخاب‌ها دریافت کنید. 
برای دیدن توضیحات بیشتر و ثبت‌نام اینجا کلیک کنید.

 

 

بورسیه جهانی دولت کره 

این بورسیه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در تمام زمینه‌های تحصیلی، مخصوصا رشته روانشناسی به دانشجویان تعلق می‌گیرد. شرایط این بورسیه به شرح زیر است: 

 • هم متقاضی و هم والدین او باید شهروند کشور مبدا خود باشند. 
 • متقاضیان نباید تابعیت کره‌ای داشته باشند. 
 • متقاضیان برای اقامت طولانی مدت در یک کشور خارجی باید از سلامت روانی و جسمی کافی برخوردار باشند. 
 • در تاریخ ورود متقاضی مقطع کارشناسی باید کمتر از 25 سال سن و مقطع ارشد کمتر از 40 سال سن داشته باشد.  
 • تحصیلات رسمی کلیه دوره‌های ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را تا تاریخ ورود به پایان رسانده یا برنامه ریزی شده است. (کارشناسی) 
 • داشتن معدل (G.P.A.) بالاتر از 80% از آخرین موسسه آموزشی شرکت کننده. 
 • تا تاریخ ورود، مدرک فارغ‌التحصیلی خود را دریافت کرده یاشند. 

 

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 

بورسیه تحصیلی Friedrich Ebert Stiftung 

هم دانشجویان بین‌المللی آلمانی و هم دانشجویان خارجی واجد شرایط درخواست برای مقطع لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکترا می‌توانند در ین بورسیه شرکت کنند. این بورسیه در هر دانشگاه یا کالج فنی در آلمان اعمال می‌شود. بورسیه تحصیلی Friedrich Ebert Stiftung فرصتی عالی برای استعدادهای جوانی است که قصد پیشرفت شغلی و تحصیلی خود را دارند. این بنیاد به دنبال افراد متعهد به اهداف اجتماعی و سیاسی است. 

 

 

Psychology Scholarships


بورسیه تحصیلی Friedrich Ebert Stiftung برای انجام برنامه‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه‌های آلمان در دسترس است. برای آشنایی با شرایط بورسیه تحصیلی آلمان کلیک کنید.

 

مزایای این بورسیه تحصیلی

دانش‌پژوهان تا 744 یورو در ماه دریافت می‌کنند. علاوه بر این، یک هزینه تحصیلی ماهانه 300 یورو وجود دارد که همه دانش‌پژوهان می‌توانند آزادانه از آن استفاده کنند. بسته به وضعیت متقاضی، دانش پژوهان ممکن است کمکی به بیمه درمانی تا سقف 71 یورو و بیمه مراقبت طولانی مدت تا سقف 15 یورو در ماه دریافت کنند. دانش پژوهان دارای فرزند می‌توانند کمک هزینه خانواده 155 یورو در ماه دریافت کنند. نیازی به بازپرداخت بورسیه نیست. 

برای ثبت‌نام، باید فرم درخواست آنلاین را پر کنید. اگر واجد شرایط دریافت بورسیه هستید، بنیاد مدارک اضافی را از طریق ایمیل از شما درخواست می‌کند. آخرین مهلت درخواست برای بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین‌المللی 30 نوامبر  برای ترم زمستانی و 31 می  برای ترم تابستان است. داوطلبان دکتری در هر زمانی می‌توانند درخواست دهند. برای سایر دانش آموزان لطفاً برای اطلاع از مهلت درخواست به وب‌سایت رسمی مراجعه کنید.