تبادل اطلاعات با سایر مهاجران در اینفودنیز

ارتباط با دیگران، تبادل اطلاعات با کسانی که در مسیر مهاجرت هستند و یا به اطلاعات موردنیاز برای مهاجرت دسترسی دارند، کسب مشاوره و پیش‌بینی مشکلات، از مهمترین عوامل موفقیت افرادی است که با زمان کم و با شرایط بسیار مناسب‌تر مهاجرت می‌کنند.

این مسئله پس از ورود به کشور مقصد بسیار مهم‌تر شده و نقش بسیار حیاتی در کاهش هزینه‌های زندگی، پیدا کردن کار و نرمال کردن شرایط اولیه در کشور جدید ایفا می‌کند.

به همین دلیل، بسیار توصیه می‌شود از لحظه‌ای که تصمیم به مهاجرت می‌گیرید، در اینفودنیز و یا از طریق سرویس‌های موجود دیگر، ایجاد ارتباط با سایر مهاجران و دوستان را آغاز کنید و با کمک کردن و کمک گرفتن، مهاجرت خود را ساده‌ترو موفق‌تر کنید. مهاجرت یک بحث رقابتی نیست. مهاجرت یک امر طولانی و پر فراز و نشیب است و کسانی که به هم‌دیگر یاری می‌رسانند بسیار موفق‌تر خواهند بود.

 

ایجاد ارتباط در اینفودنیز به طور مشخص برای مهاجران و بر اساس نیازهای این افراد در مسیر مهاجرت طراحی و اجرا شده است و به همین دلیل، شما را بسیار راحت‌تر در مسیر پیدا کردن افراد و ایجاد ارتباط با آنها یاری می‌کند.

 

مهاجران پیشنهادی به شما

الگوریتم‌های اینفودنیز با در نظر گرفتن بیش از 50 پارامتر سعی می‌کنند افراد دیگری را که در اینفودنیز فعال هستند و مثل شما، قصد مهاجرت دارند به شما پیشنهاد دهد.  معیارهای انتخاب و پیشنهاد این افراد به گونه‌ای تعریف شده‌اند که گزینه ارتباطی مناسبی برای دو طرف باشد و شما  بتوانید به همراه دوستان پیشنهادی به شما از طرف اینفودنیز، با همفکری، تبادل اطلاعات، تقسیم فعالیت‌ها، معرفی سایر دوستان و ... مسیر مهاجرت هم را تسهیل کنید.

 

مهاجران پیشنهادی در اینفودنیز

 

دوست عزیز، شما نقش اساسی در بهبود نتایج مهاجران پیشنهادی دارید. تکمیل پروفایل شما که در واقع به معنای تعریف شرایط شما و تعریف برنامه مهاجرتی شما می‌باشد، به ما کمک می‌کند تا افراد بسیار مناسب‌تری را به شما معرفی کنیم. به عنوان مثال، از معیار‌های استفاده شده برای انتخاب این افراد، مدرک تحصیلی، شغل و کشور مقصد می‌باشد. به این معنا که اگر به عنوان نمونه قصد مهاجرت به آلمان را دارید، با تعریف کشور مقصد در بخش اطلاعات مهاجرتی پروفایل خود، اینفودنیز شما را به سایر مهاجرانی که قصد مهاجرت به آلمان دارند وصل خواهد کرد تا با هم در این مسیر هم قدم شوید.

 

Profile Completion

 

 

 

-------------------------------------------------------

 

پیدا کردن مهاجر موردنظر از طریق جستجو

شما همچنین می‌توانید با استفاده از توانایی جستجو در داخل اینفودنیز، کاربران موردنظر خود را یافته و برای ایجاد ارتباط با آنها از سیستم چت اینفودنیز استفاده کنید. تفاوت این نتایج با مهاجران پیشنهادی در این است که در این روش شما با تعریف کلمه جستجو اولویت جستجو در میان مهاجران را تعریف می‌کنید.

  • لازم به ذکر است که در حال حاضر به منظور حفظ حریم خصوصی کاربران، جستجو در اسم افراد امکان‌پذیر نمی‌باشد.

 

سرچ افراد در اینفودنیز

 

-------------------------------------------------------

 

ارتباط با افراد بر اساس موضوع مهاجرت موردعلاقه

 

روش بسیار جذاب دیگری که شما در اختیار دارید تا با مهاجران مناسبی ارتباط برقرار کنید در داخل اینفوپک‌ها می‌باشد. در داخل هر اینفوپک، شما دکمه‌ای تحت عنوان مکالمه با کاربران مشاهده می‌کنید که در دسک‌تاپ زیر لیست مطالب قرار دارد و در موبایل یک آیکون دایره‌ای در سمت راست پایین صفحه می‌باشد (شکل زیر). 

 

مهاجران در اینفوپک

 

جذابیت این روش در این است که وقتی روی دکمه مکالمه کلیک می‌کنید کاربرانی لیست می‌شوند که از اینفوپکی که در حال مطالعه هستید به صورت فعال استفاده کرده‌اند. این بدین معنا است که اگر داخل یک اینفوپک با عنوان "ویزای کاری استرالیا ساب کلاس 188" هستید، در بخش مکالمه با کاربران، مهاجرانی لیست می‌شوند که از این اینفوپک به صورت فعال استفاده کرده‌اند و مهاجرت به استرالیا از طریق ساب کلاس 188، جزء آپشن‌های موردنظرشان می‌باشد. شما از این طریق می‌توانید با مهاجران هم‌فکر و هم‌هدف خود ارتباط برقرار کنید و از کمک و راهنمایی هم‌دیگر بهره ببرید.

برای دیدن لیست کاربران یک اینفوپک شما باید ابتدا لاگ این نمایید.

 

Register

 

 

 

Sign In

 

 

 

 

 

 

ما همچنان در اینفودنیز در مسیر ایجاد روش‌های موثرتری برای برقراری ارتباط  شما دوستان با هم می‌باشیم و روش‌های بسیار مفیدی به زودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. خرسند خواهیم شد اگر شما با معرفی اینفودنیز به سایر دوستان خود، در ایجاد محیطی پویاتر و گسترده‌تر به اینفودنیز یاری رسانید تا نتایج بهتر و مناسب‌تری در اختیار شما و سایر دوستان قرار گیرد.