درخواست مشاوره مهاجرتی در اینفودنیز

همیشه در بحث مهاجرت، کمک گرفتن از افرادی که در این زمینه تجربه و یا دانش تخصصی دارند و می‌توانند شما را در مسیر درست هدایت کنند از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. اما در این میان، جایگاهی که یک متخصص و مشاور مهاجرتی دارد قطعا جایگاه بالاتری است. یکی از معضلاتی که در این مسیر مهاجران با آن درگیر هستند اعتماد به مشاور مهاجرتی است و معمولا سوالی که در ذهن این افراد پیش می‌آید این است که چگونه می‌توانم یک مشاور مهاجرتی قابل اعتماد پیدا کنم. علاوه بر این، دانش و تخصص آن فرد هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

 

مشاوره مهاجرتی

 

اینفودنیز، به عنوان یک مرجع مهاجرتی، با چندین شرکت مهاجرتی در داخل و خارج از کشور فعالیت می‌کند.  تمامی این شرکت‌ها دارای مجوزهای لازم بوده و هم‌چنین، موارد بسیار زیادی از پرونده‌های موفق که منجر به اخذ ویزا شده است در سابقه کاری آنها وجود دارد. زمانی که شما در اینفودنیز ثبت نام می‌کنید و درخواست مشاوره مهاجرتی می‌دهید، تمامی این شرکت‌ها هم‌زمان درخواست شما را مشاهده می‌کنند و با توجه به اطلاعات پروفایل شما، در قالب پیام صوتی یا نوشتاری در اینفودنیز به شما مشاوره رایگان می‌دهند.

این مشاوره چندین ویژگی منحصر‌به‌فرد دارد:

  • تمامی اطلاعات شخصی شما در مرحله اول در اختیار شرکت‌ها قرار نمی‌گیرد و حریم شخصی شما کاملا حفظ می‌شود.
  • لازم نیست شما چندین فرم ارزیابی مهاجرتی در جاهای مختلف پر کنید. شما فقط یک بار اطلاعات خود را وارد می‌کنید اما از ده‌ها شرکت مهاجرتی مشاوره خواهید گرفت.

 

  • شما هزینه‌ای بابت دریافت مشاوره پرداخت نمی‌کنید.
  • با توجه نوع نگارش، ادبیات و پیام مشاوره شرکت‌ها، می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام مشاوره تخصصی‌تر بوده و با شرایط واقعی شما سازگاری بیشتری دارد.
  • این شما هستید که تعیین می‌کنید با کدام شرکت‌ها گفتگوی خود را ادامه دهید. به عبارت دیگر، پس از دریافت پیام مشاوره، تا زمانی که شما پیامی به شرکت‌ها ندهید، آنها نمی‌توانند پیامی به شما بدهند.

 

 

درخواست مشاوره مهاجرتی در اینفودنیز در 2 قدم صورت می‌گیرد:

 

 

قدم اول: پر کردن پروفایل شخصی در اینفودنیز

شما برای دریافت مشاوره مهاجرتی باید مراحل زیر را به ترتیب انجام بدهید:

  • ابتدا وارد صفحه اینفودنیز شده و روی دکمه "ورود" و در صفحه جدید روی "ایجاد حساب کاربری" کلیک کنید. با وارد کردن اطلاعات موردنیاز ثبت نام خود را تکمیل کنید.

 

Register

 

 

 

  • از آنجایی که پیدا کردن مناسب‌ترین مسیر مهاجرت برای شما دوست عزیز وابسته به شرایط شما می‌باشد، قدم بعدی برای درخواست مشاوره، تعریف شرایط شما است. زمانی که وارد سایت شدید در قسمت بالا سمت چپ، یک آیکون دایره‌ای شکل مشاهده می‌کنید. روی آن کلیک کرده و بعد، روی حساب کاربری کلیک نمایید. در این قسمت، تمامی اطلاعات خود را به صورت کامل پر کنید. هر چه قدر پروفایل شما کامل‌تر باشد، مشاوره بهتری از شرکت‌های مهاجرتی دریافت خواهید کرد. 

 

Navigate To Profile

 

شما می‌توانید با رفتن به پروفایل خود، شرایط خود را که شامل موارد زیر می‌باشد تعریف نمایید:

 

Profile1

 

1. اطلاعات مهاجرتی

این اطلاعات بسیار مهم بوده و ارسال درخواست بدون تعیین این موارد نتیجه مناسبی نخواهد داشت. حتما این موارد را تا حد ممکن پر نمایید تا مشاوران بتوانند درک صحیحی از شرایط شما برای مهاجرت و به خصوص تمایل شما برای مهاجرت داشته باشند. عدم پر کردن این موارد می‌تواند ایجاد کننده این تفکر باشد که فرد مذکور هنوز به جدیت به دنبال مهاجرت نبوده و در این مرحله مشاوره تخصصی مفید نخواهد بود.

* برای انتخاب کشور مقصد شما می‌توانید بیش از یک کشور را انتخاب نمایید. 

 

2. سوابق تحصیلی

برای کسانی که از طریق تحصیلی و یا کاری می‌خواهند مهاجرت نمایند، مدارک تحصیلی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. لطفا تمام مدارک تحصیلی خود را وارد نمایید تا بهترین گزینه تحصیلی بر اساس تجربه مشاوران برای بحث مهاجرت شما لحاظ شود.

 

3. سوابق شغلی

برای کسانی که از طریق تحصیلی و به خصوص کاری می‌خواهند مهاجرت نمایند، سابقه کاری 3 تا 5 سال گذشته از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. لطفا سابقه کاری خود را وارد نمایید تا بهترین گزینه مهاجرت بر اساس سابقه شما و نیازهای کشورهای مهاجرپذیز برای بحث مهاجرت شما لحاظ شود. 

 

4. زبان‌ها

اگرچه داشتن مدرک زبان خصوصا برای شروع مهاجرت کاری ضروری نیست، این اطلاعات در مسیری که مشاوران برای شما متصور خواهند شد تاثیر اساسی دارد. لطفا سطح زبان خود را حتی اگر در سطح پایه می‌باشد تعریف نمایید.

 

5. مدارک تکمیلی

هر گونه جایزه، دستاورد و یا مدرک با ارزش ملی یا بین‌المللی می‌تواند نقش حیاتی در مهاجرت شما داشته باشد. لطفا از ذکر آنها دریغ نفرمایید.

*در تمامی موارد دو تا پنج، شما می توانید با زدن روی علامت +، مورد دیگری را اضافه کنید. حتی می توانید موردی را حذف و یا ویرایش کنید

6. تغییر عکس

با کلیک روی گزینه تغییر عکس، می‌توانید عکس پروفایل خود را بارگزاری کنید و یا آن را تغییر دهید.

 

7. اطلاعات شخصی

با کلیک روی این قسمت، پنجره جدیدی برای شما باز می‌شود که باید اطلاعات شخصی خود را بنویسید.

نام، نام خانوادگی، سال تولد و شهر محل تولد مواردی هستند که از شما خواسته شده است. پس از تکمیل این موارد، دکمه ذخیره را بزنید. 

 

8. تایید ایمیل و شماره تلفن

 

برای دریافت مشاوره‌های مهاجرتی حتما باید ایمیل و یا شماره تلفن همراه خود را تایید کنید. بدین منظور، روی دکمه‌ی "افزودن ایمیل" کلیک کنید. پنجره‌ای به شکل زیر برای شما باز می‌شود.

در صورتیکه شماره تلفن یا ایمیل خود را در موقع ثبت نام وارد کردید، در صفحه پروفایل روی دکمه تایید ایمیل یا تایید شماره تلفن کلیک کنید تا یک لینک تایید به ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال شود. روی لینک ارسال شده کلیک نمایید تا عمل تایید تکمیل شود. اگر در این مسیر با مشکل روبرو شدید 2 یا 3 بار این مراحل را تکرار کنید. اگر باز هم مشکل برطرف نگردید به آدرس زیر پیغام داده تا موضوع بررسی گردد.

تذکر: ایمیل های ارسالی ممکن است در فولدر اسپم، جانک یا پروموشن شما باشد. لطفا همه فولدرهای ذکر شده رو چک کنید.

اگر ایمیل یا شماره تلفن خود را هنوز وارد نکرده اید، در پروفایل خود روی دکمه افزودن پست الکترونیکی و یا دکمه افزودن شماره کلیک کنید تا بتوانید ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کرده و وارد پروسه تایید ایمیل یا تلفن شوید.

 

Email

 

خبر مهم

به زودی کاربران می‌توانند با آپلود رزومه خود، اقدام به تکمیل پروفایل خود در اینفودنیز کنند.

 

Profile Completion

 

 

 

-------------------------------------------------------

 

 

قدم دوم: درخواست مشاوره

پس از تکمیل پروفایل خود، بر روی دکمه "درخواست مشاوره مهاجرتی" در بالای صفحه پروفایل کلیک کنید.

 

Profile

 

تذکر مهم:

جهت حفظ اطلاعات شخصی شما و عدم دریافت پیام‌های مکرر از سوی شرکت‌های مهاجرتی، مشاوران اطلاعات مربوط به نام خانوادگی شما را دریافت نمی‌کنند. از طرفی، این مشاوران تنها یک‌بار می‌توانند به شما پیام ارسال نمایند تا زمانی‌که شما با ارسال اولین پیام، این محدودیت ارسال پیام را حذف نمایید.

 

-------------------------------------------------------

 

دریافت پاسخ از مشاوران

مشاوران پس از دریافت و بررسی اطلاعات شما، در داخل سایت اینفودنیز و از طریق چت به شما پیام می‌دهند. شما از طریق آیکون چت در سمت چپ منوی بالای سایت می‌توانید به پیام‌های خود دسترسی داشته باشید.

 

-------------------------------------------------------

 

نکات تکمیلی

 به متاهلین توصیه می‌شود که با ایجاد پروفایل جداگانه، اقدام به درخواست مشاوره نمایند تا بهترین پروفایل از دیدگاه شرایط مهاجرت، مد نظر قرار گیرد.

 عدم دریافت جواب به معنای عدم امکان مهاجرت برای شما نمی‌باشد. با مطالعه اطلاعات داخل اینفودنیز و به خصوص با ایجاد ارتباط با سایر مهاجران در اینفودنیز، مسیرهای موجود مهاجرتی را برای خود  بررسی نمایید.