الزامات و شرایط عکس لاتاری DV

الزامات عکس برای لاتاری DV دقیق است. حتی انحرافات جزئی منجر به رد صلاحیت فوری شما توسط مقامات آمریکایی می‌شود. وزارت امور خارجه ایالات متحده می‌خواهد همه درخواست‌ها به صورت الکترونیکی ثبت شود. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه خطای جزئی در روش درخواست منجر به رد صلاحیت فوری شما بدون اطلاع قبلی می‌شود. برای جلوگیری از این امر، اینفودنیز شما را در فرآیند عکس لاتاری DV راهنمایی می‌کند و شما را یک قدم به گرفتن گرین کارت خود نزدیک خواهیم کرد. شاخص‌هایی برای گرفتن این عکس وجود دارد که به صورت خلاصه اینجا بیان می‌شود. 

 دولت فرمت، اندازه و سن عکس‌های ارسال شده و قوانین استفاده از عینک و سرپوش را مشخص می‌کند. این قوانین در مورد همه تصاویری که ارسال می‌کنید اعمال می‌شود. حال، ممکن است از خود بپرسید: حتی چند عکس برای لاتاری DV مورد نیاز است؟ تنها یک قطعه عکس برای شرکت در لاتاری DV و دریافت گرین کارت لازم است. بنابراین، شما باید تصویری از خود، همسرتان (در صورت وجود) و یک عکس برای هر یک از فرزندان خود ارسال کنید.

 

سن عکس 

عکس ارسالی برای لاتاری DV ممکن است بیش از شش ماه قابل تأیید نباشد و باید با ظاهر فعلی شما مطابقت داشته باشد. بنابراین، از تصاویر سال قبل لاتاری DV استفاده نکنید. مقامات آمریکایی این عکس را از نزدیک مشاهده می‌کنند. ثبت‌نام با یک تصویر قدیمی منجر به رد صلاحیت شما می‌شود.

 

پس‌زمینه عکس 

عکس قرعه کشی DV شما باید دارای یک پس زمینه روشن و خنثی بدون هیچ گونه سایه و الگو باشد. بنابراین اگر خودتان عکس می‌گیرید، بهترین کار این است که جلوی یک دیوار سفید بایستید.

 

 

 بکگراند عکس لاتاری

 

موقعیت سر برای عکس

سر شما باید کاملاً قابل مشاهده و مرکز عکس باشد و حدود 50 درصد از کل تصویر را به خود اختصاص دهد. مستقیماً رو به دوربین باشید، موهای خود را به عقب بکشید و چشم‌های خود را کاملاً باز و قابل مشاهده نگه دارید (استفاده از عینک ممنوع است). 

 

 

 سر در عکس لاتاری
 

مهمترین سوال در این مرحله این است: "آیا می‌توانید در عکس ویزای آمریکا لبخند بزنید؟" 
در عکس لاتاری DV خود، یک لبخند ملایم مجاز است. اما لبخندهای بزرگ منجر به رد صلاحیت می‌شود. برای ایمن بودن، بهتر است از حالت خنثی صورت استفاده کنید و دندان‌های خود را در عکس گرین کارت خود نشان ندهید.

 

پوشش سر

پوشش سر فقط در عکس‌های لاتاری DV تنها به دلایل مذهبی مجاز است. با این حال، صورت باید از پیشانی تا چانه قابل مشاهده باشد. سرپوش غیر مذهبی در تصویر(مانند کلاه) برای ثبت نام در لاتاریDV مجاز نیست. استفاده از کلاه بیس بال، کلاه، نگین یا سرپوش مشابه منجر به رد صلاحیت می‌شود.

 

 

 از منسوجات در عکس
 

 

استفاده از عینک 

در عکس لاتاری DV نمی‌توانید عینک یا عینک آفتابی بزنید، حتی اگر معمولاً از آن‌ها برای کمک به بینایی استفاده می‌کنید. در موارد بسیار نادری که ممکن است عینک به دلایل پزشکی برداشته نشود، می توانید آنها را روشن بگذارید اما باید یک بیانیه پزشکی با امضای پزشک ارائه دهید.

 

 

عینک در عکس
 

 

 ریش در عکس 

قوانین می‌گوید: عکس لاتاری DV شما باید نمای کنونی شما را نشان دهد. اما کمی حاشیه وجود دارد. رشد یا تراشیدن ریش و حتی رنگ آمیزی موهای شما قابل قبول است، حتی اگر ظاهر فعلی شما با عکس روی گرین کارت شما متفاوت باشد.
با این حال، پس از گذر از تغییرات بدن، باید مطمئن شوید که هنوز هم می‌توانید از عکسی که ارسال کرده‌اید، شناسایی شوید. بنابراین چقدر می‌توانید ظاهر خود را قبل از گرفتن عکس جدید لاتاری DV تغییر دهید؟ در اینجا چند دلیل برای بهتر گرفتن عکس جدید آورده شده است:
• جراحی صورت یا ضربه
• اضافه یا حذف تعداد زیادی سوراخ یا خالکوبی
• کاهش یا افزایش وزن قابل توجه
• هویت جنسیتی جدید 
اندازه و قالب عکس لاتاری DV چگونه است؟
هنگام ثبت نام در لاتاری DV ، باید یک عکس دیجیتالی ارسال کنید که اندازه آن بین 600x600 پیکسل و 1200x1200 پیکسل باشد. حجم آن از 240 کیلوبایت تجاوز نکند و باید به صورت  JPG (JPEG) ، با کیفیت بالا باشد.
 

 

فرمت و سایز عکس لاتاری

 

 

درجه‌بندی رنگ و کنتراست 

برای لاتاری DV، باید یک عکس تمام رنگ با حداقل عمق رنگ 24 بیت ارسال کنید. شما نمی‌توانید با یک تصویر سیاه و سفید ثبت نام کنید.

 

استفاده از عکس های اسکن شده 

هنگام ثبت نام در قرعه کشی DV می‌توانید یک عکس اسکن شده ارسال کنید. با این حال، مطمئن شوید که تمام شرایط لازم برای عکس‌های قرعه کشی DV را دارد. چاپ را با وضوح 300 dpi اسکن کنید و مطمئن شوید که اسکن واضح و بدون مناطق تار یا سایه است.

 

شرایط عکس کودکان و نوزادان 

هنگام گرفتن عکس از نوزادان خود، مطمئن شوید شخص دیگری در تصویر وجود ندارد. کودک نباید پستانک داشته باشد و صورت او باید کاملاً نمایان باشد و چشم ها باید باز باشند.
برای برآوردن الزامات پس زمینه (روشن و خنثی) ، می‌توانید از یک ورق سفید استفاده کنید. گرفتن عکس مناسب از نوزاد ممکن است مدتی طول بکشد. 

 

 

 عکس برای کودکان

 


جایگزینی عکس لاتاری پس از ثبت نام

پس از ثبت‌نام مستقیم در لاتاری DV ، امکان تغییر در عکس‌ها پس از ارسال آنها وجود ندارد. اگر بعد از ثبت نام متوجه شدید که عکس شما یکی از شرایط را ندارد، راهی برای رد صلاحیت وجود ندارد.
توجه: در صورت نادرست بودن عکس شما، مقامات آمریکایی به شما اطلاع نمی‌دهند. تنها شانس شما در یک بازبینی کوتاه ، بازخورد حرفه‌ای و یک حلقه تصحیح این است که از طریق سایت dvlottery.com اقدام کنید.

 

استفاده از عکس پاسپورت برای شرکت در لاتاریDV 

برای ثبت نام در لاتاری DV ، نباید از همان عکسی که در گذرنامه خود استفاده کرده‌اید، استفاده کنید مگر اینکه به تازگی آن را گرفته باشید. چرا؟ مقامات ایالات متحده عکس لاتاری DV شما را با گذرنامه شما مقایسه می‌کنند و ممکن است به این نتیجه برسند که عکس به روز نیست. 

 

 قوانین کلی مربوط به عکس لاتاری DV شما

وزارت امور خارجه ایالات متحده می‌خواهد همه درخواست‌ها به صورت الکترونیکی ثبت شود. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه خطای جزئی در روش درخواست منجر به رد صلاحیت فوری شما بدون اطلاع قبلی می‌شود. شاخص‌هایی برای گرفتن این عکس وجود دارد که به صورت خلاصه اینجا بیان می‌شود. ولی برای دریافت جزئیات تکمیلی به بخش الزامات و عکس لاتاری مراجعه کنید.
اگر می‌خواهید در لاتاری 2023 موفق شوید، اطمینان حاصل کنید که به تمام قوانین عکس لاتاری DV پایبند هستید. در اینجا چک لیست خلاصه عکس لاتاری DV شما آمده است:
• پس زمینه: روشن و خنثی
• اندازه سر صورت (از چانه تا مو): باید حدود 50٪ از کل ارتفاع عکس باشد.
• موقعیت سر: مستقیم نگاه به دوربین
• نور: نباید بیش از حد در معرض نور کم یا زیاد قرار گیرد. بدون سایه!
• ویرایش دیجیتال: توصیه نمی شود
• صورت: نباید توسط مو پوشانده شود. حالت چهره باید خنثی باشد.
• پوشش سر: مجاز نیست مگر به دلایل مذهبی
• عینک: مجاز نیست
• اندازه تصویر: 51x51 میلی متر
• رزولوشن: 600x600 پیکسل
• حجم فایل: حداکثر 240 کیلوبایت
• فرمت: JPG ، JPEG
• سن عکس: این عکس نباید به طور قابل تأیید بیش از شش ماه باشد.