توضیحات

Beyond Universal KKT

شرکت بیاند در تاریخ 2020/01/20 ، با هدف ارائه خدمات اموزشي مهاجرتي، حقوقي ،مشاوره اقتصادي و سرمایه گذاری به همه متقاضیان در سراسر جهان تاسیس شد. شرکت بیاند نماینده رسمی چندین دانشگاه، موسسه کاریابی و حقوقی اروپایی می‌باشد که با تکیه بر اصل شفافیت تاکید بر ارایه با کیفیت ترین خدمات برای همه متقاضیان را دارد. هدف این شرکت ارایه نامحدود خدمات در بالاترین کیفیت و در جهت توسعه پایدار می‌باشد.

ما براین باوریم که پیشرفت و توسعه بیش از این که نیازمند سرمایه مادی باشد، نیازمند نیروی انسانی دانش محور و دلسوز است . لذا با بکارگیری نیروی متخصص و کار آزموده سعی نموده‌ایم، گام‌های مطمعن‌تری برداشته و نقش مهمی را در بهبود و توسعه مهاجرت مدیریت شده کشور ایفا نماییم.

 

خدمات شرکت مهاجرتی Beyond Universal

1- شركت بياند به دليل داشتن وكلای مهاجرتي زبده در مجارستان، مي‌تواند ويزاي همزمان خانواده را بصورت کاملا تضمینی دریافت نماید بطوريكه هزينه  وکیل پس از اخذ ویزا دریافت میشود

2- اخذ ویزا از طریق تحصیل فرزندان در مدارس دولتی ، مدارس نیمه خصوصی و اینترنشنال (تحصیل فرزندان زیر 14 سال رایگان میباشد)

3- اخذ ‌ويزاي‌ همراه ‌يا‌خانواده ‌براي ‌دانشجوياني ‌كه ‌در ‌مجارستان مشغول ‌به ‌تحصيل ‌هستند

4- اخذ ‌ويزا ‌از‌طريق ‌ثبت ‌شركت

5- از‌ديگر‌خدمات ‌شركت ‌بياند‌ مي‌توان كاريابي‌ پس‌ از ‌مهاجرت،‌ كمک ‌به ‌يافتن‌ شغل ‌مناسب ‌براي ‌دانشجويان‌ در‌ حين تحصيل ‌و ‌يا ‌دانشجويان ‌فارغ‌ التحصويل‌ از‌ دانشگاه‌هاي  مجارستان ‌اشاره ‌كرد